BOLOS CELTAS cartel copiar

Anuncios

Imagen  —  Publicado: 27 junio, 2017 en Sin categoría

Galería  —  Publicado: 23 junio, 2017 en Sin categoría

Galería  —  Publicado: 23 junio, 2017 en Sin categoría

publicacion-en-faro-de-vigo

Imagen  —  Publicado: 19 abril, 2017 en Sin categoría

CARTEL copiar

Imagen  —  Publicado: 16 noviembre, 2016 en Sin categoría

TORNEOS Y CAMPEONATOS DE BOLOS CELTA EN EL MES DE AGOSTO

 

 

Fecha

 

Torneo

 

Lugar

 

6 y 7

 

Nacional de Bolos Celta

 

Camos (Nigran)

 

6 y 7

 

II Copa España

 

Camos (Nigran)

 

13 y 14

 

Campeonato de España de equipos

 

Tineo, Cangas del Narcea (Asturias)

 

15

 

Clasificatorio gallego de veteranos

 

Medialdea (Belesar-Baiona)

 

20 y 21

 

Torneo de maestros por equipos

 

Urgal (Belesar-Baiona)

 

20

 

Torneo Viana do Bolo

 

Viana do Bolo (Orense)

 

27 y 28

 

Torneo Concello de Gondomar

 

As Cercas (Gondomar)

CAMPEONATO DE ESPAÑA POR PARELLAS 2016

                 Celebrarase os dias 30 y 31 de xullo nos campos da casa de Cultura de Camos- Nigrán (Galicia)

                Participaran un total de 16 parellas: 9 parellas de Galicia; 5 parellas de Asturias, 1 parella de Madrid e a campiona de España do ano 2015.

                O día 30  xogaranse as fases de clasificación e ¼ de final;  o día 31 semifinais e final.

                A competición do día 30, comenzará as 9,00 horas. A fase de clasificación xogarase o sistema suizo en catro grupos de catro equipos cada un, clasificándose para cuartos de final as duas primeiras parellas de cada grupo. 

Os enfrentamientos xogaranse a duas partidas gañadas de catro xogos.

                Os grupos quedan conformados da seguinte forma:

GRUPO A

GRUPO B GRUPO C GRUPO D
CAMPO A CAMPO B CAMPO B CAMPO A
Campeón 2015 Galicia 1 Asturias 1 Madrid 1
Galicia 4 Asturias 5 Galicia 3 Galicia 2
Galicia 6 Galicia 5 Asturias 3 Galicia 8
Asturias 2 Galicia 9 Galicia 7 Asturias 4

  ENFRENTAMENTOS

 

CAMPO A CAMPO B
GR PARELL PARELL GR PARELL PARELL
A 1 CampIón 2015 Galicia 4 C 1 Galicia 1 Asturias 5
B 2 Madrid 1 Galicia 2 D 2 Asturias 1 Galicia 3
A 3 Galicia 6 Asturias 2 C 3 Galicia 5 Galicia 9
B 4 Galicia 8 Asturias 4 D 4 Asturias 3 Galicia 7
A 5 Gañador 1 Ganador 3 C 5 Gañador 1 Ganador 3
B 6 Ganador 2 Gañador 4 D 6 Ganador 2 Gañador 4
A 7 Perdedor 1 Perdedor 3 C 7 Perdedor 1 Perdedor 3
B 8 Perdedor 2 Perdedor 4 D 8 Perdedor 2 Perdedor 4
A 9 Perdedor 5 Gañador 7 C 9 Perdedor 5 Gañador 7
B 10 Perdedor 6 Gañador 8 D 10 Perdedor 6 Gañador 8

 ¼ DE FINAL

 Eliminatorias a 2 partidas gañadas de 4 xogos, cos seguintes enfrentamentos:

 

CAMPO A
B 1º Grupo C 2º Grupo B C 1º Grupo B 2º Grupo C

 

CAMPO B
A 1º Grupo A 2º Grupo D D 1º Grupo D 2º Grupo A

SEMIFINAIS

Dia 31 de xullo a partires das 9,30 horas,  a 2 partidas gañadas de 4 xogos  e os seguintes enfrentamentos:

 

CAMPO A
1 Gañador A Gañador C 2 Gañador B Gañador D

 

El 3º y 4º posto sairá dos enfrentamentos de semifinais, en caso de empate a partidas e xogos, o 3º clasificado sería o mellor clasificado na fase de grupos.

FINAL

 

A 2 partidas gañadas de 5 xogos.

 

CAMPO A
Gañador 1 Gañador 2

 

 

 

 

 

 

 

 

TORNEOS XULLO 2016

Publicado: 12 julio, 2016 en Sin categoría

TORNEOS E CAMPIONATOS A CELEBRAR DURANTE O MES DE XULLO

 

 

DIA

 

TORNEO/CAMPIONATO

 

LUGAR CELEBRACION

 

HORARIO

 

02

 

COPA PRESIDENTE (CARNEIROS)

 

PEITIEIROS

 

15,30 HORAS

 

03

 

COPA PRESIDENTE (CARNEIROS)

 

XUNQUEIRA (BORREIROS)

 

9,00 HORAS

 

03

 

LIGA CATEGORIAS INFERIORES (PENULTIMA RONDA)

 

A PALMA (BAIONA)

 

9.30 HORAS

 

10

 

TORNEO INTERMODAL

 

MEIRA (LUGO)

 

9,30 HORAS

 

16-17

 

TORNEO MEDIALDEA

 

BELESAR (BAIONA

 

SABADO 16,00 HORAS

 

23-24

 

TORNEO SAN FIZ

 

CEAN (NIGRAN)

 

SABADO 16,00 HORAS

 

25

 

LIGA CATEGORIAS INFERIORES (ULTIMA RONDA)

 

AS CERCAS (GONDOMAR)

 

9,30 HORAS

 

30-31

 

CAMPIONATO DE ESPAÑA POR PARELLAS

 

CASA CULTURA CAMOS

 

SABADO 9,00 HORAS

 

 

 

 

 

 

 

Galería  —  Publicado: 20 mayo, 2016 en Sin categoría

TRIPTICO 2016